O nas

     Przychodnia weterynaryjna powstała w 2014 roku.  Założycielki "Naszej" poznały się w pracy 3 lata wcześniej. Ten czas pozwolił im określić wspólny cel: stworzyć miejsce gdzie, poza leczeniem ciała, lekarz zajmie się też psychiką i poprawą samopoczucia zwierzęcia.

     To jedyne takie miejsce w Krakowie, w którym cały personel posiada udokumentowane kwalifikacje z zakresu behawiorystyki.

 

"Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień."

B. Hoffman

 

My Poznaj nas bliżej Hanna Bobka Specjalista chorób wewnetrznych psów i kotów Behawiorysta zwierząt COAPE (Centr… poznaj bliżej Magdalena Chmielarz Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie, studia ukończyła w 2010 roku. Po studia… poznaj bliżej Natalia Majerczak Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Studia ukończ… poznaj bliżej Katarzyna Frankowska Absolwentka wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie w 2016… poznaj bliżej
godziny otwarcia: pon - pt 10:00 - 20:00
sob 10:00 - 14:00
Radzikowskiego 47c nasza@weterynarz-psycholog.pl +48 664 066 640 www.weterynarz-psycholog.pl